Skip to main content
Logotypy projektów unijnych, rzeczypospolitej oraz funduszów europejskich
telefon

Telefon

+48 33 8539-297
Adres

Adres

Harcerska 31, Górki Wielkie

Praca dla lekarza w Oddziale Rehabilitacji Pulmonologicznej dla Dzieci

Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o.o. zatrudni lekarza specjalistę I stopnia lub /i II stopnia z zakresu pediatrii lub lekarza medycyny posiadającego doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą do pracy w Oddziale Rehabilitacji Pulmonologicznej dla Dzieci w OLR „Bucze” w Górkach Wielkich. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego dzięki bardzo dobrym warunkom pracy w nowoczesnej placówce oraz w gronie uznanych specjalistów. Forma zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt) do uzgodnienia i w pełnym wymiarze czasu pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie do 16.02.2024 roku – CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując w tytule „Oferta pracy - pediatra”) wraz z dokumentami potwierdzającymi zdobyte kwalifikacje i doświadczenie lub o kontakt osobisty z Kierownikiem Oddziału Rehabilitacji Pulmonologicznej dla Dzieci w OLR „Bucze” w Górkach Wielkich (telefon: 33/853 9297 wew. 24 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”